Reklam Alanı
Yoast SEO Nedir
Nedir? 0

Yoast SEO Nedir?

Yoast SEO Nedir?

Yoast SEO, WordPress kullanıcıları için en iyi SEO eklentilerinden biridir.  Sitenizi arama motorlarında daha yukarı çıkararak daha çok kitleye sahip olabilirsiniz.

Yoast SEO  eklentisi diğer WordPress SEO eklentilerine göre biraz daha profesyonellik istiyor. Ama Yoast SEO eklentisinin kendi eklentileri sayesinde çok etkili sonuçlar alındığı ortada.

Yoast SEO eklentisini kurmak için WordPress sitenizin admin panelinden “Eklentiler” sekmesine tıklayınız.  Arama bölümüne “WordPress SEO by Yoast” yazarak gerekli eklentiyi aratın. Ve çıkan sonuçta şimdi kur butonuna basarak eklentiyi sitenize kurun. Bu eklentiyi kurmak için bir diğer yöntem ise “WordPress SEO by Yoast” ismini Google’da aratarak indirip herhangi bir FTP programıyla sitenizin “wp-content/plugins” bölümüne yükleyin. Ardından eklentiler bölümünden eklentinizi etkinleştirmeyi unutmayın.

 

Bir diğer güçlü SEO Eklentisi olan AIO SEO Nedir?

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.