Reklam Alanı
iOS 3

YouTube iOS için güncellendi

 Android cephesinde 5.0 Lollipop ile metaryel tasarım değişikliğine giden Google, uygulamalar da farklı bir görsellik sunmuştu. Bu uygulamalar arasında yer alan You Tube’de yeni işletim sistemi ile harmanlanarak farklı bir tasarım ile Android kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. iOS cephesi buna karşın sessizliğini korurken, uzun bir aradan sonra bugün You Tube tarafınca gelen güncelleme ile uygulama iOS adına da metaryel tasarıma geçiş yaptı.

iOS platformuna farklı bir tasarım ile ‘’sil baştan’’ yapan You Tube, kırmızı üzerine beyaz olan görselliğini beyaz üzerine kırmızı olarak değiştiriyor. Bununla birlikte kanal ve ayarlar menüsü artık uygulamanın üst sekmesinde yer alıyor. Tasarım konusunda gelen yenilikleri, performans iyileştirmeleri de takip ediyor ve iOS platformu için adeta yepyeni bir YouTube uygulaması sunuluyor.

« 1 arasında 6 »

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“YouTube iOS için güncellendi” üzerine 3 yorum

  1. kemal dedi ki:

    Youtube bunu yapacağından hiç şüphem yoktu.İos sürümünü kullananlar için çok yararlı olucaktır.

  2. Orhun dedi ki:

    beyaz üzerine kırmızı değişikliğini niye yapmışlar ki? Bu tarz logo geçişleri bence çok mantıklı hareketler değil.

  3. ali dedi ki:

    bu güncellemeler çok işime yaradı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.