Reklam Alanı
Nedir? 1

Youtube Red Nedir?

Youtube Red Nedir?

En çok kanal ve izleyici barındıran video sitesi Youtube, 2005 yılında geliştirilmiş ve 2006 yılında Google tarafından satın alınmıştır. Kendini geliştirmeye devam eden Youtube yeni özellikleri ile kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.

Bu kolaylıklardan biride Youtube Red.

Youtube Red yani reklamsız Youtube, kullanıcılarına kolay kullanım sağlıyor. Youtube Red‘in tek güzel özelliği reklamsız olması değil. Youtube Red telefon kullanıcılarının en çok şikâyet ettiği özellik olan ekran kilitli ve ya başka uygulamadayken videonun devam etmesini istiyordu. Bu özellik düşünülmüş ve Youtube Red‘e eklenmiş. Başka güzel bir özellik ise videoları telefon ve ya bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Tabii ki bu kadar çok ve güzel özellik bir araya geldiğinde ücretsiz olmuyor. Youtube Red’e sahip olmak isteyen kişiler ayda 30-35 lirayı gözden çıkarması gerekiyor.

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Youtube Red Nedir?” üzerine 1 yorum

  1. Sami dedi ki:

    Nasıl üye olucaz peki bu youtube red’e, güzel bi şeymiş videoları kaydetmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.