Reklam Alanı
Teknoloji 2

YouTube’a Yeni Bir Özellik Daha Ekleniyor !

Dünya üzerindeki en popüler video platformu olan YouTube’a önemli bir güncelleme geliyor !

Bilindiği üzere günümüzde akıllı telefonlar ile istediğimiz her dakika kaliteli videolar çekebiliyor ve bu videoları sosyal mecralarda paylaşarak başkaları tarafından da izlenmesini sağlayabiliyoruz. Dünya üzerindeki en yaygın, en sevilen video paylaşım platformu olan YouTube’ta hergün yepyeni videolara tanık oluyor ve bu videoları paylaşan kanallara abone olabiliyoruz. Aynı zamanda YouTube üzerinde bir profil oluştururak kendi videolarımızı yüklemeye başlayabiliyoruz. Son derece önemli bir platform olan YouTube’a açıklanan verilere göre güzel bir özellik eklenecek.

MESAJLAŞMA ÖZELLİĞİ GELİYOR !

YouTube üzerinde saatlerini harcayan çok kullanıcı var ve YouTube ekibi bu kullanıcıların birbirleri ile daha fazla , daha iyi etkileşim kurmalarını istiyor. Bu yüzden YouTube uygulamasında yeni bir özellik söz konusu. YouTube’a eklenecek bu yeni özelliğin kullanıcılar arası mesajlaşma özelliği olduğunu hemen belirtelim.  Şirket, kullanıcıların birbirleriyle mesajlaşabileceği özelliği aktif ederek daha sosyal bir YouTube oluşturmuş olacak.

ÖNEMLİ YAZILIMSAL GELİŞMELER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“YouTube’a Yeni Bir Özellik Daha Ekleniyor !” üzerine 2 yorum

  1. muhittin dedi ki:

    youtube en çok kullanılan video servisi ve en kalitelisi diğerlerini alt üst ediyor ve yeni güncellemeler yapması ve bu özellik ile kendini daha iyi konuma sokuyor

  2. artizfm dedi ki:

    Youtube’da abonesi çok yüksek kanallar var. Saçma sapan mesajlarda çok dönecektir ama gelişme olduğuda gözden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.