Reklam Alanı
Teknoloji 1

Apple Car Hazır, Hedef 2019!

Teknoloji başlığı başarının kendisi olan ‘’Apple’’, her geçen gün bizleri şaşırtmaya devam ediyor ve bunu geçen haftalar da sunmuş olduğu Apple Car projesi ile destekliyor. Google’den sonra bu iş için ikinci sıra da büyük yatırım yapan dev firma, 2019 yılında elektrikli otomobillerini sunmaya hazırlanıyor.

Wall Street Journal üzerinden yayınlanan bilgilere göre profesyonel ekip, hazırlık çalışmasını ve de geliştirme evresini geçti, artık fizik üretime başladı. Üretim için uzun süre harcamak istemeyen Apple, bu iş adına bünyesine 600 kişiyi transfer etti ve hızlı bir şekilde; yalnızca bilgisayar ve mobil teknoloji ile senkronize uyumlu araçlarının üretimine başladı.

 Apple tarafından üretilecek olan elektrikli araçlar, aynı zamanda yakıt konusunda oldukça ekonomik ve doğa dostu olacak. Son model otomobiller de yer alan ECU sistemi, iOS ile şekillenecek ve adeta teknoloji bileşeni olarak karşımıza çıkacak. Bunun yanında hizmet politikasında ki ‘’sadece benim ürünlerim’’ katılığı burada da geçerli olacak ve araçların kapısını iPhone/iPad’ler ile kilitleme-açma imkanına sahip olacağız.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Apple Car Hazır, Hedef 2019!” üzerine 1 yorum

  1. sami dedi ki:

    on numara bir şey yapmışlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.