Reklam Alanı
Teknoloji 2

CCleaner 5.05,artık Windows 10 destekli

Hemen hemen hepimizin severek kullandığı CCleaner programı bilgisayarımızın vazgeçilmesidir.Yeni çıkardığı 5.05 versiyonu ile ufak hataları gidermesinin yanında an itibarı ile kullanımda olan Windows 10 Teknik sürümünü de destekleyerek bu konuda ki ciddiyetini ortaya koymuş oldu.Microsoft’un 10049 Kodlu Windows 10 sürümünü destekleyen CCleaner,daha derinlemesine temizlik yaparak Firefox, Opera ve Internet Explorer da neredeyse hiç iz bırakmıyor.

Desteklediği dillerin çevirisinde de iyileştirme yapılan CCleaner böylece daha anlaşılır olurken,grafik arayüzünde ise yüksek çözünürlüklü ekranlar için de optimizasyon yapılmış.

Ücretsiz versiyonunda özellikler aynı kalırken her zamana ki gibi bilgisayarımızda daha fazla yer açmamızı sağlarken,daha fazla özellik isteyenler ücretli sürümlerine yönelmek zorunda.

Teknolojice-CCleaner-11

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“CCleaner 5.05,artık Windows 10 destekli” üzerine 2 yorum

  1. Bilal Can dedi ki:

    windows 10 teknik sürümü de destekliyor demek. şu an için önemi yok ama ileride önemli olacak

  2. Mert dedi ki:

    Bende de kurulu bu program faydası var mı yok mu bilmiyorum. Temizlik yaptıktan sonra bile performansı aynı sanki bilgisayarın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.