Reklam Alanı
Android Uygulamaları 0

Fenerbahçe SK Mobil Platformda

Ülkemizin en büyük spor kulüpleri arasında yer alan Fenerbahçe SK, bugün itibarı ile otoritesini mobil platformda da konuşturmaya başlıyor ve kanı sarı lacivert akanlara, Fenerbahçe SK uygulamasını sunuyor. Türk Telekom ile ortak bir çalışma sonunda geliştirilen ve sunulan bu uygulama sayesinde takımınızın tüm güncel haberlerine ulaşabiliyor, istatistiklere, puan durumuna da göz atabiliyorsunuz.

Uygulama, sarı lacivert renklerine sahip bir arayüz ile kullanışlılık sağlarken, oldukça kolay ve sade bir menü sizleri karşılıyor.

Uygulama da sizleri neler bekliyor? Yukarıda da kısaca değindiğimiz gibi tabi ki öncelikle puan durumu ve canlı anlatım gibi hizmetler, bunların yanında gönülleri sarı lacivert ile harmanlananların bulunduğu ‘’forum’’ sekmesi gibi bir alt menü, takım ile ilgili hiçbir yer de bulunmayan görseller haberler, özel olarak hazırlanmış oyunlar…

Bunun gibi birçok hizmet uygulama içerisinde yer alıyor, hemen iOS ve Android marketlerinizin yolunu tutup, Fenerbahçe SK uygulamasını indirebilirsiniz.

« 1 arasında 6 »

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.