Reklam Alanı
Oyun 3

GTA V için Geliştirilen Vice City Modunun Videosu Yayınlandı

Rockstar Games’in bu kadar tanınmasında en fazla paya sahip olan oyun hiç şüphesiz ki GTA Vice City‘dir. Bilgisayar oyunlarının yeni yeni gelişmeye başladığı dönemde devrim gibi bir oyunla karşımıza çıkan Rockstar Games, geliştirdiği oyunla oyuncuların takdirini kazanmayı başardı. Gelişmeye açık yapısı ile de mod yapımcıları tarafından sürekli güncel tutuldu.

GTA Vice City’nin tozunu yutanlar oyunu bir daha unutamıyor. Özellikle o inşaat görevi… Birçok oyuncunun oyunun sonunu görememesine sebep olan o inşaat görevi, oyun sildiren cinsten bir görevdi. Maalesef şuan geliştirilen oyunlarda böyle zorlayıcı görevlere rastlayamıyoruz.

GTA serisinin son oyunu ise geliştirilen modlar ile uzun süre unutulmayacak gibi görünüyor. GTA 5 için yüzlerce mod geliştirildi ve geliştirilmeye de devam ediliyor. Son gelen mod haberi ise oyuncuları ağlatacak cinsten. GTA Vice City haritasını birebir GTA 5‘ aktarmayı başaran mod yapımcısı, yayınlandığı video ile GTA Vice City hayranlarının duygu dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Yayınlanan videoyu izlerken bu kadar da olmaz diyeceksiniz.

Modun çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“GTA V için Geliştirilen Vice City Modunun Videosu Yayınlandı” üzerine 3 yorum

  1. Tarık dedi ki:

    GTA, oyun teknolojisinin gelişmesi ile muhteşem yerlere geldi. Gelecek yıllardaki sürümleri birebir gerçekçiliği sunabilir.

  2. Fethi dedi ki:

    Gerçekten duygularımıza tercüme olacak bir MOD paylaşımı oldu. GTA 5’i ne kadar da oynayamasak takip ediyoruz

  3. Efkan dedi ki:

    İnşaat görevi mi dedi birisi 🙂 O görev nedeni ile GTA oyununu tam 5 kere bilgisayarımdan silip yükledim. Sinir bozucu birşey idi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.