Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

iPhone 7 Kablosuz Kulaklık İle Geliyor

iPhone 7 Kablosuz Kulaklık İle Geliyor

 

Apple’ın her yeni iPhone modeli için Eylül ayında özel bir etkinlik düzenlediğini biliyoruz. Şirketin yeni telefonu iPhone 7 özellikleri ile ilgili en net bilgileri elde edeceğimiz zaman şüphesiz şirketin bu yıl düzenleyeceği etkinlik olacak. Ancak yine de analistlerin raporları, malzeme sevkiyatları ve şirketin içinden gelen sızıntılar sayesinde iPhone 7 özellikleri bir bir gün yüzüne çıkmaya başladı.

iPhone 7 Kablosuz Şarj İle Geliyor 

 

Hâlihazırda birçok Android cihazda bulunan kablosuz şarj özelliği yaygın olarak kullanılmasa da kullanıcıların aradığı özelliklerden bir tanesi olmayı başarmış durumda. Apple’ın henüz bu özelliği cihazlarında kullanmaya başlamamış olması da iPhone kullanıcılarını bir hayli üzmüş durumda. Ancak son iddialar Apple’ın kablosuz şarjı iPhone 7 özelliklerine dâhil etmeyi düşündüğü yönünde.

 

Öte yandan iPhone 7 özellikleri ile ilgili en çok dillendirilen iddialardan bir diğeri ise cihazın kulaklığı ile ilgili. Analistler Apple’ın yeni iPhone modelinde kulaklık girişine yer vermeyerek yine bir marjinalliğe imza atacağı görüşünde. Cihazın yanında verilecek olan standart kablosuz kulaklığın yanı sıra diğer şirketler de iPhone 7 için kablosuz kulaklık üretebilecek. Ancak bu kulaklık ile ilgili önemli bir detay var ki biraz can sıkıcı. 2. parti üreticilerin piyasaya sunacağı kulaklıklar yalnızca iPhone 7 ile çalışacak. Bu iddiayı destekleyen en büyük kanıt ise iPhone 7 özelliklerinde listelenen kulaklık ibaresinde “Bluetooth” değil “Wireless” teriminin geçmesi. Yani iPhone 7’de yer alacak kulaklığın teknolojisi hali hazırda diğer kablosuz kulaklarda kullanılan Bluetooth olmayacak gibi görünüyor. Ancak yine de net bilgiler için Apple’ın Eylül ayında düzenleyeceği etkinliği beklemek en doğru adım olacaktır.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.