Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

iPhone 7 Kod Adı: Sonora ve Dos Palos

iPhone 7 Kod Adı: Sonora ve Dos Palos

Tahminleri ve sızıntı bilgilerinin doğruluğu ile tanına Evan Blass bu aralar iPhone ilgilenmekte.

Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile iPhone 7 cephesine yeni bir soluk getiren Blass, Apple’ın yine iki telefon tanıtacağı ve bunların “Sonora” ve “Dos Palos” kod adlı iPhone 7 ve iPhone 7 Pro olacağı yönünde. Evan Blass iPhone 7 Plus’ın, iPhone 7 Pro olarak açıklanacağını ön görüyor.

Evan Blass

İspanyolca ‘da iki çubuk anlamına gelen Dos Palos böylece iPhone 7 Pro modelinin çift kamera ile gelmesi fikrini daha da güçlendiriyor.

Her zaman olduğu gibi lansman tarihine kadar bir açıklama yapmayan Apple böylece tahminlerin gerçekliği hakkında açık kapı bırakıyor. Fakat Evan Blass doğruluk oranı yüksek tahminlerini de yabana atmamak lazım buna göre şimdiden iPhone 7 Pro’da çift kamera özelliği kesinlik kazanmış gibi gözüküyor.

iPhone 7 Pro hakkında daha fazla teknik bilgiye ulaşmak istiyorsanız:

iPhone 7 Pro Özellikleri

 

 

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.