Reklam Alanı
Apple Ekran Görüntüsü
Nasıl Yapılır? 1

iPhone’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

iPhone’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Akıllı telefon dünyasında kendi işletim sistemi bulunan Apple şirketi, yüksek kaliteli telefonlarıyla teknoloji dünyasına katkı yapmaya devam ediyor.

Asıl konumuz olan “iPhone’da ekran görüntüsü nasıl alınır” a geçelim. Apple şirketinin tüm telefonlarında ekran görüntüsü aynı şekilde alınıyor. Ve android telefonlardan pek bir farkı yok diyebiliriz.

Açma – kapama tuşu yani “Power” tuşu ve ev yani “Home” tuşu aynı anda basıyoruz. Power tuşu, iPhone 5 modeline kadar telefonunuz sağ üst köşesinde bulunmaktadır. iPhone 6 modelinden itibaren sağ yan tarafta bulunuyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“iPhone’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” üzerine 1 yorum

  1. Mehmet dedi ki:

    Her ne kadar iPhone’da ekran görüntüsü almak çok basit olsa da, birçok android kullanıcısı, android telefonlarındaki ekran görüntüsü alma biçimlerine alıştıkları için, iPhone kullandıkları zaman ekran görüntüsü almakta zorlanıyorlardı. Bu açıklama birçok android kullancısına fayda sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.