Reklam Alanı
Teknolojice - Just Cause 3 Çıkış Tarihi
Oyun 1

Just Cause 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Avalanche Studios tarafından geliştirilen açık dünya oyunu olan Just Cause serisinin son oyunu Just Cause 3‘ün çıkış tarihi ne zaman?

Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak oyunda önceki serileri göre oldukça büyük farklar bulunmakta. Birçok oyunda olduğu gibi PS3 ve Xbox 360 konsol sahipleri Just Cause 3 keyfinden mahrum kalacak.

Oyuncuların en çok istediği multiplayer modu bu seride de bulunmayacak. Oyuncuları büyük bir hayal kırıklığına uğratan bu durum, satış rakamlarını ciddi derecede etkileyebilir.

Just Cause 3’de Mediterranean Adası’nı keşfediyoruz. Ada dediğime bakmayın 4 tarafı okyanusla çevrilmiş bir şehir bizleri bekliyor. Bu seride de bol bol paraşüt atlayışı yapacağız. Elbette ki bu oyundaki paraşüt atlamaları önceki oyunlara göre oldukça gelişmiş olacak. Daha çok oynanabilirlik üzerine geliştirmelerin mevcut olduğu Just Cause 3’de devasa haritaya hazır olun.

Son olarak Just Cause 3’ün çıkış tarihinin 1 Aralık 2015  olduğunu hatırlatalım. Oyun 3 platform içinde aynı tarihte piyasalarda olacak. Ayrıca Just Cause 3’ün yapım aşamasının tamamen bittiğini ve şuan test aşamasında olduğu belirtmek isterim.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Just Cause 3 Ne Zaman Çıkıyor?” üzerine 1 yorum

  1. ahmet dedi ki:

    bu oyun gerçekten çok güzele benziyor herkese tavsiye ederim çıktığında oynansın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.