Reklam Alanı
Teknolojice - Just Cause 3 Multiplayer Mod
Oyun 3

Just Cause 3’de Multiplayer Mod Var Mı?

Yayıncılığını Square Enix‘in yaptığı, Avalanche Studios tarafından geliştirilmekte olan Just Cause 3 ile ilgili haberler bitmek bilmiyor. Son olarak oyunun multiplayer modunun olup, olmayacağı ile ilgili söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Bu söylentilere Just Cause 3 yönetmeni bizzat açıklık getirdi.

Açık dünya aksiyon oyunu serisi olan Just Cause, ilk 2 seride muhteşem bir ivme yakalamıştı. Aynı başarıyı Just Cause 3‘de de hedefleyen geliştirici firma, oyunun çıktıktan sonra sürekli geliştirileceğini de duyurdu. Yani ek paketler olsun dlc paketleri olsun bu gibi yeniliklerle hem oyunu güncel tutacaklar, hemde oyunun monotonluğunu ortadan kaldıracaklar. En azından hedefleri bu şekilde.

Just Cause 2‘de multiplayer desteği bulunmuyordu. Oyunun çıktıktan sonra topluluk tarafından geliştirilen bir multiplayer mod vardı ve bu mod Just Cause 2’ye çok farklı bir anlam yüklemişti. Oyunun bu kadar popüler olmasını bu moda bağlayanlar bile vardı.

Just Cause 3‘de de multiplayer mod desteği olmayacak. Ama oyunun yönetmeni “ileride bir sürpriz olabilir” dedi. Oyunun ilk aşamasında multiplayer yok ama ilerleyen zamanlarda multiplayer mod görme ihtimalimiz oldukça yüksek. En kötü ihtimalle Just Cause 2’de olduğu gibi topluluk tarafından geliştirilir, meraklanmayın…

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Just Cause 3’de Multiplayer Mod Var Mı?” üzerine 3 yorum

 1. yüksel dedi ki:

  oyun harika ötesi multiplayer olarak oynamak o kadar güzel olacak ki yakın zamanda çıksın….

 2. Can dedi ki:

  Su oyunu bir tek ben sevemedim heralde. Durdugu yerde parasut acmak, ucan ucagin uzerinde oturmak sacma degil mi

  1. Bilgehan dedi ki:

   Bak sen diyorsun. Sadece bir OYUN. Çok takma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.