Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 0

LG FH4U1JBSK2 Çamaşır Makinesi İncelemesi

Arkadaşlar sizlere LG’nin çamaşır makilerini inceledik. Bu günkü konumuzda LG’nin  FH4U1JBSK2 model numarasına sahip tam 10 KG kapasitesi olan beyaz çamaşır makinesi inceliyoruz. Bu model LG’nin en çok övündüğü ve amiral gemisi olan titan olarak adlandırdığı modelidir.

LG FH4U1JBSK2

İlk izlenim olarak makine gayet şık bir tasarıma sahip kontrol paneli tamamen dokunmatik yapılmış ve siyah panel tercih edilmiş. Özelliklerine gelirsek dediğimiz gibi LG FH4U1JBSK2 tam 10 kg kapasiteli ve 1400 devir.

İnanılmaz tasarruflu oluşundan dolayı A+++ dan %40 daha tasarruflu bir modeldir. Bu tasarrufu ise kullandığı bazı özelliklerden kazanıyor.

Peki bunlar nedir? direct drive motor, Turbo Wash (hızlı yıkama) ve kapak kısmında bulunan su ve buhar jeti sayesinde dediğimiz gibi normal çamaşır makinelerinden çok daha verimli çalışıyor.

Eğer Direct Drive motor teknolojisini merak ediyorsanız daha önce bu konuya detaylıca değindiğimiz LG Direct Drive Teknolojisi nedir? Adlı makalemize bakmanızı tavsiye ederiz. Konumuza dönersek, hızlı yıkamadan kastettiğimiz pamuklular için geçerlidir 59 dakika hızlı yıkama sunar. Kapak içinde bulunan su jeti ise kıyafetleri ekstra su püskürterek daha hızlı bir şekilde ıslanmalarını saylıyor. LG bu makinesine 10 yıl motor garantisi sunuyor. Programlar sıralamak gerekirse hız 14 dk., buharlı yıkıma, buhar tazeliği, pamuklu, narin ve daha fazlasını program indirme özelliği ile ekleyebilirsiniz.

Unutmamanız gereken bir konuda şudur hani annelerimizin evinde 80’li ve 90’lı yıllarda o hiç bozulmayan Arçelik markalı çamaşır makineleri vardı ya işte onların motoru LG idi 🙂

Detaylı anlatım ve incelemeyi alttaki videodan izliye bilirsiniz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.