Reklam Alanı
Pokemon Go
Android Oyunları 0

Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Pokemon GO oyunu çıktığı günden itibaren tüm dünyada ilgi konusu oldu Pokemon Go Türkiye‘de de büyük bir ilgi ile karşılaştı. Öyle ki daha ülkemizde resmi olarak oyunculara sunulmayan bu oyun milyonlarca kişi tarafından indirilip oynanmaya başlandı. Durum böyle olunca Pokemon GO’nun popülerliği arttı ve merak konusu oldu. Birçok kişi bu oyunun nasıl indirildiğine dair bilginin peşinden koştu. Bazıları bu konuda başarılı oldu ve oyunu indirip oynamaya başladı. Bazıları ise Pokemon GO nasıl indirilir diye o sayfadan o sayfaya dolaştı. Artık bu yazımız sayesinde Pokemon GO oyununu nasıl indirebileceğiniz hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Öncelikle bu oyun iki farklı işletim sisteminde oynanabiliyor: iOS ve Android.

              iOS İŞLETİM SİSTEMİNDE POKEMON GO İNDİRMEK

Bildiğiniz üzere oyun Türkiye üzerinden indirilemiyor. Bunun sebebi resmi olarak ülkemiz piyasasına girmemiş olmasıdır ancak bu durum oyunu indirip oynayamayacağımız anlamına gelmiyor. Öncelikle yeni bir Apple hesabı açmalısınız. Bu hesap oyunun resmi olarak oynanabildiği ülkeler üzerinde gösterilmesi gerekiyor. Bu aşamadan sonra Pokemon GO oyununu aratıp indirebilir ve oynayabilirsiniz.

              ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİNDE POKEMON GO İNDİRMEK

Eğer bir Android işletim sistemine sahip telefonunuz varsa ve Pokemon GO oyununu oynamak istiyorsanız öncelikle APK dosyasını edinmeniz gerekmektedir. Bu dosyayı internet ortamlarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken şey ise telefonlarınızın ayarlar bölümünden Kaynağı bilinmeyen uygulamalara izin ver seçeneğini aktif etmeniz gerektiğidir. Bu sayede oyunu telefonunuza kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.