Reklam Alanı
Ricoh Theta S
Donanım 0

Ricoh Theta S Sanal Gerçeklik Kamerası

Ricoh Theta S Sanal Gerçeklik Kamerası

 

Sanal gerçeklik gözlükleri bir bir piyasaya çıkmaya başladı. Samsung, HTC, Razer ve benzeri birçok markanın sanal gerçeklik gözlüğü piyasaya sunuldukça artık sanal gerçeklik konusunda da çekim yapabilen kameralara ihtiyaç duyulmaya başlandı. Tabi dev teknoloji firmaları da hemen bu ihtiyaca karşılık olarak yeni küresel kameraları da piyasaya sunmaya başladı. Bu kameralardan birisi de Ricoh tarafından piyasa sunulan Ricoh Theta S oldu. Oldukça şık ve renkli bir tasarıma sahip olan Ricoh Theta S küresel kamera teknolojisinin en büyük temsilcilerinden biri olmaya aday. Ricoh firması tarafından büyük umutlar beslenerek piyasaya sunulan küresel kameranın özellikleri ise oldukça tatmin edici.

Balık Gözü Lensler İle 360 Derece Çekim

 

Ricoh Theta S modelinde iki adet balık gözü lens bulunuyor. 360 derece çekim yapma imkanı sunan Ricoh Theta S kamera çözünürlük olarak ise 1080p yani Full HD görüntü desteği sunmakta. Bununla beraber depolama alanı olarak da 8 GB gibi bir dahili bir hafızası olan Ricoh Theta S küresel kameranın en büyük avantajı ise kablosuz bağlantı ile telefonlara direk olarak görüntünün gönderilebilmesi. Bu sayede depolama alanı 8 GB gibi sınırlı bir alan olsa da telefonlarla ekstra depolama alanı elde edebiliyorsunuz. Ürünün tüm bu özellikleriyle beraber fiyatının da 350 dolar olduğunu belirtelim.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.