Reklam Alanı
Teknolojice - Galaxy 7 Muhtemel Özellikleri
Samsung 1

Samsung Galaxy 7 Beklenen Özellikler

Her yıl geleneksel olarak çıkış yapan ve çok fazla bir gelişme gösteremeyen Galaxy serisinin son üyesi olmaya hazırlanan Samsung Galaxy 7 ile ilgili yeni söylentiler sosyal medyada yayılmaya başladı. Telefona ait olduğu ve sızdırıldığı düşünülen bu bilgiler kesin bilgiler değildir.

Galaxy 7’nin ekran boyutu 5.2 inç olabilir. Galaxy 6’da kullanılan 5.1 inç ekran, Galaxy 7’de 5.2 inç olacak gibi görünüyor. Telefonda 2 farklı işlemci modeli kullanılacak ve bu bölgeden bölgeye değişiklik gösterecek. Exynos 8890 ve Snapdragon 820 işlemcilerinin kullanılacağı da gelen bilgiler arasındaki yerini aldı.

Arka kameranın ise 4K video çekimi yapabileceği ve 20 megapiksel olacağı söylentileri dolaşıyor. Bir diğer iddia ise kameranın 12 megapiksel olacağı ama yinede 4K video çekimi yapabileceği yönünde. İlk iddia daha mantıklı gibi duruyor.

Galaxy 6’da en çok şikayet konulardan biri olan ses sorunu bu seriyle birlikte son bulacak gibi görünüyor. HTC One A9‘daki ses sistemine benzeyen bir ses sistemi ile karşılaşırsanız şaşırmayın. Son bir iddia ise Samsung Galaxy 7’de 3D Touch teknolojisinin kullanılacağı yönünde. Tıpkı iPhone 6 Plus‘ta kullanıldığı gibi.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Samsung Galaxy 7 Beklenen Özellikler” üzerine 1 yorum

  1. gül dedi ki:

    çok özellikli kalite bir telefona benziyor samsung her daim iyisini yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.