Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

Samsung Galaxy Note 6’mı Galaxy Note 7’mi

Samsung Galaxy Note 6’mı Galaxy Note 7’mi

Samsung’un sonbahar aylarında amiral gemisi Galaxy Note 6’yı piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak Kore’den yeni gelen bilgiler şirketin yeni phablet telefonunu Galaxy Note 6 değil de, Galaxy Note 7 olarak adlandıracağı yönünde. Yeni gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S ve Galaxy Note hatlarını ad olarak aynı şekilde tutmak istiyor ve bu sebeple, tanıtacağı phablet telefonuna Galaxy Note 6 değilde Galaxy S7 modellerine benzer olması sebebiyle Galaxy Note 7 adını verecek.

Söylentilere göre Samsung, her zaman amiral gemisi modellerinin ardından tanıtılan phablet Note serisinin bir numara geride olması müşterilerin telefonun özellik olarak daha düşük olduğunu düşünmesine neden olma ihtimali olduğundan endişe ediyor. Bu yüzden seri numarasını Galaxy S serisi ile eşit tutmak istiyor. Aynı rapora göre Galaxy Note 7’nin kenarları ön ,arkadan eğri tasarıma sahip olacak.Böyle bir tasarım Note serisinde ilk kez yer verilecek.

Bildirildiğine göre Galaxy Note 7 USB Type-C portu faktörüne sahip olacak ve kesin olmayan bilgilere göre bu port UBS 3.1 destekleyecek. Diğer bilgiye göreyse Galaxy Note 7, Galaxy S7 modellerindeki kameralara benzer kameraya sahip olacak ama bu kamera kızıl ötesi otofokus modülü kapsıyacak. Galaxy Note 7, 2K çözünürlükte 5,8-inç ekran, Qualcomm Snapdragon 823 işlemci (Snapdragon 820’nin arttırılmış sürümü), 6 GB RAM ve bir 4200 mAh pil kapasitesi ile gelecek.

Samsung Galaxy Note 7

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.