Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

SAMSUNG GALAXY NOTE 7

SAMSUNG GALAXY NOTE 7

Teknoloji devlerinden biri olan Samsung yeni telefonunu geçtiğimiz Salı günü, yani 02.08.2016 tarihinde tanıttı. Samsung Galaxy Note 7 görücüye çıktı ve yeni özellikleri ile görenleri adeta büyüledi. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden tanıtımına geçelim.

Bu telefonun tasarım amaçlarından biri üretici firma tarafından şöyle açıklanmaktadır: Günlük hayatımızda sürekli olarak iş ve oyun arasında bir bağ kurmaktayız ve bu iki olayı idare etmeye çalışmaktayız. Ancak bazı durumlarda telefonlarınız bunlara yeterli olmayabiliyor ve geçişler küçük telefonlar nedeniye hatalı olabiliyor. Ancak yeni Galaxy Note 7 sayesinde tüm bu sorunları unutun ve oyun ile iş hayatı arasına güzel bir perde çekin. Dilediğiniz zaman bu perdeyi kapatın veya açın. Kontrol tamamen sizin elinizde.

Samsung yetkililerinin de dediği gibi büyük ekrana sahip olan Note 7 aynı zamanda yeni S Pen ile sizlere daha kolay ve zarif bir kullanım sunmaktadır. Tasarımında ekrana yeni özellikler katan Samsung yaptığı kavisli ekranı ile daha rahat bir kullanım sunmaktadır. Suya dayanıklı olması da onu tercih etmemiz için belirtilen ilk nedenler arasındadır. Bu telefonun diğer bir özelliği ise suya dayanıklı olan ilk Note modeli olmasıdır.

Samsung Note 7 modeli ile çok etkili ve çok fazla dikkat çeken bir özellik getirmiştir. Bu telefon ile artık güvenlik çok daha kolay sağlanacaktır çünkü bu model iris taramasına sahiptir. Note 7 gözlerinizi tarayabiliyor ve telefona kayıtlı olan kişiden hariç başka biri tarafından kullanımında asla kendini açmıyor. Durum böyle olunca her ortamda oldukça güvenli oluyorsunuz. Bu özellik sanki bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi duruyor.

Note 7 sahip olduğu kamerası ile artık ikinci bir cihaza gerekliliği bir kenarıya atıyor. Bu telefon sayesinde bir profesyonel kamera ile yaptığınız çekimleri yapabilecek ve hatta daha net görüntüler elde edebileceksiniz. Dual Pixel teknolojisi ile sizlere çok zor koşullarda bile gözünüzle gördüğünüz gibi görüntülerin yakalanmasına olanak sağlıyor.

Galaxy Note 7 ile artık microSD kartlara ihtiyacınız bulunmuyor. Hatta ve hatta telefonun sahip olduğu 64 GB hafıza alanını doldurabilecek çok fazla kimse bulunmuyor. Evet, yanlış duymadınız. Telefon 64 GB hafızaya ve 256 GB desteklenebilen bir kapasiteye sahiptir. Böylece dilediğiniz kadar film, müzik, oyun ve benzeri dosyaları telefonunuzda saklayabilecek ve özgür bir kullanıma sahip olabileceksiniz.

Samsung Note 7’nin önceki modellerine göre daha güçlü bir pili bulunuyor. Bu pil aynı zamanda daha hızlı şarj imkanı da sağlıyor. Kapasitesi ve şarj hızı ile bir çok telefon kullanıcısının dikkatini daha şimdiden çekmiş bulunuyor.

Samsung Galaxy Note 7 aynı zamanda kablosuz şarj özelliği de sunmaktadır. Böylece kablo kalabalığından kurtulabilir ve şarj etme aşamasını keyifle uygulayabilirsiniz. Artık kablo aramaya bu telefon ile son verebilirsiniz.

              SAMSUNG GALAXY NOTE 7 TEKNİK ÖZELLİKLER

 • 4GB RAM
 • 64 GB dahili hafıza ve desteklenen 256 GB artırılabilir hafıza
 • 3500 mAh pil gücü
 • 7 inç ekran
 • Exynos 8890 Octa işlemci
 • 9 mm kalınlığında ve 168 gram ağırlığında olan Note 7 153.5 x 73.9 boyuta sahiptir.
 • Kablosuz şarj ve iris tarayıcı özelliği ise en dikkat çekenlerden bazılarıdır.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“SAMSUNG GALAXY NOTE 7” üzerine 2 yorum

 1. Tolga dedi ki:

  Bu telefonu almayı düşünüyorum. Fiyat eklememişsiniz. Acaba fiyatı ne kadardır?

  1. Cüneyt Kılıç dedi ki:

   Merhaba Tolga Bey,19 Ağustosta çıkacak olan Samsung Galaxy Note 7’nin tahmini satış fiyatı 3500 TL olarak bekleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.