Reklam Alanı
Akıllı Telefon 1

Samsung Galaxy S8 İle İlgili Her Şey!

Samsung Galaxy S8 İle İlgili Her Şey!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl teknoloji devi Samsung, Galaxy Note 7 patlama sorunu ile büyük bir kayıp yaşamıştı. Note serisi telefonları oldukça kaliteli ve yüksek performans vermesi sebebiyle herkesin gözü Note serisinde olmuştu. Ancak Note 7 üretimi iptal edilip piyasadan toplanınca gözler S8’i beklemeye başladı.

Samsung Galaxy S8 Çift Kamera İle Gelebilir

Galaxy S8 sızıntıları arasında en çok dikkat çeken nokta ise kamera konusu oluyor. Apple Iphone cihazında çift kamera kullanarak daha iyi fotoğraflar elde etmişti ve Samsung’da bu tarz bir teknolojiyi yeni telefonu olacak S8’de kullanacağı söyleniyor. Kamera lensinin 12 Megapiksel çözünürlüğünde olacağı ve kameralardan birisi genişliği diğeri ise fotoğraf derinliğini dengeleyeceği konusunda oldukça yaygın bir söylenti bulunuyor. Arka kameranın Megapiksel olarak düşürülmesi ancak diğer noktalarda ki iyileştirme ile daha kaliteli fotoğraflar elde edilmesi planlanıyor. Yani S8 arka kamerasında çift 12 Megapiksel ve ön kamerasında da 5 Megapiksel lens ile gelebilir.

Galaxy S8 İşlemci Değiştirebilir

Samsung, Galaxy S8 için kullanacağı işlemci tarafında ise Snapdragon 835 isimli işlemciyi kullanacağı söyleniyor. Kendi işlemcisini üretip kullanmak gibi bir seçeneği de bulunan Samsung’un rakiplerinin de kullandığı ve çok performanslı bir model olan Snapdragon 835’i seçmesi çok büyük bir sürpriz olmayacaktır.

Parmak Okuyucudan Sonra Göz Okuyucu

Son zamanlarda güvenlik önlemlerinde parmak izi okuyucular devreye girmiş ve artık neredeyse her telefonda kullanılmakta ancak Samsung burada bir adım öteye giderek IRIS SCANNER isminde ki göz tarayıcı ile güvenlik kontrolü ile gelebilir. Göz tarayıcı ile gelmesi halinde gerçekten rakiplerinden oldukça farklı bir akıllı telefon olacaktır.

S-PEN İle Birlikte Gelebilir

Samsung Galaxy Note serilerinde kullandığı ve kullanıcıların oldukça hoşuna giden ve üst düzey bir özellik taşıyan S-PEN, geri toplanan Note 7 yerine bu defa Galaxy S8 ile birlikte gelerek kullanıcılara büyük bir sürpriz yapabilir. S-PEN hayranı yoğun bir kitlenin olması bunu güçlendiriyor. Bazı sızıntılar ise Samsung S8’in kılıflarının çift LED alanlı olarak üretilmeye başlaması ki buda Samsung S8’in çift LED kullanacağını söylüyor.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Samsung Galaxy S8 İle İlgili Her Şey!” üzerine 1 yorum

  1. Anıl dedi ki:

    Galaxy serisinin belkide nirvanaya ulaştırabilecek bir girişimi olacak olan S8’i bende merakla bekliyorum. Büyük ihtimal 4,000 TL üzerinde satış rakamı ile piyasaya çıkacak olması beni korkutuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.