Reklam Alanı
Sony 2

Sony Xperia XZ Premium Sızdırıldı

Sony Xperia XZ Premium Sızdırıldı

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Sony, Xperia XZ Premium  tanıtımı için gün sayarken resmi olmayan kaynaklardan yapılan açıklamalar ile bir takım görselleri piyasa içerisinde dağılmaya başladı. Paylaşılan görüntüleri incelediğimizde yeni model Premium telefonun Z5 ile eş değer olacak şekilde Parlak bir tasarıma sahip olduğu görülmektedir.

Tüm dünya, 27 Şubatta gerçekleştirilecek MWC 2017 etkinliğine kenetlendiği sırada haberler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Akıllı telefon pazarında yer alan firmalar, son teknoloji ile üretilmiş cihazlarını tanıtmak için hazırlanıyor. Yarın yapılacak etkinliğe sayılı saatler kalmışken cihazlara ait ön görsel paylaşımları bizlerde olduğu gibi birçok kişide de heyecanların oluşmasına neden olmuştur.

Lansman öncesi ortaya çıkan görseller ile Xperia XZ Premiun hakkında ön bilgiler de ortaya çıkmış gibi görünmektedir. Cihaz özellikleri hakkında teknik bilgiler ise oldukça şaşırtıcı ve güçlü olduğunu göstermektedir. Yeni Sony cihazının Snapdragon 835 işlemci ile 4K HDR ekran teknolojisi ile üretileceği hakkında bilgiler bulunmaktadır. Kamera teknolojisi konusunda oldukça iyi yeniliklere imza atan Sony, Xperia XZ Premium için düşük ışıkta dahi yüksek çözünürlük sunabilen 960fps kayıt sistemini entegre etmiş durumdadır.

Yeni model cihazların tam anlamı ile teknik özellikleri, satış tarihleri ve fiyatları hakkındaki bilgiler, Pazartesi günü yapılacak Kongre sonucunda belirli olacaktır. merakla Sony tarafından üretilen akıllı cihazlar hakkındaki yorumları ve önerileri takip ederek sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyor olacağız.

{phantaso}

“Sony Xperia XZ Premium Sızdırıldı” üzerine 2 yorum

  1. Yusuf dedi ki:

    Şu anda Sony kullanıcısıyım ve memnunum, xz premium un da özelliklerini merak ediyorum.

  2. Faruk dedi ki:

    Sony, her zaman akıllı telefon pazarına yön verecek girişimlerde bulunmaktadır. Bu seferde de olduğu gibi muhteşem bir tasarım ortaya çıkardığını söyleyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.