Reklam Alanı
Teknoloji 0

Tap Strap İsimli Yeni İlginç Klavye Dikkat Çekiyor

Parmağa geçirilerek çalıştırılan, ilginç bir yapıya sahip olan Tap Strap isimli klavye teknoloji dünyasında merak uyandırdı.

Geliştirilen yeni bir klavye cihazı yıllardır bildiğiniz, kullandığınız o standart klavyelerden görüntü ve işleyiş itibariyle son derece farklı. Tek elin parmaklarına geçirilerek kullanılan, görüntüsü itibariyle de son derece ilginç olan yepyeni bir klavye üretildi ! Mini klavye Tap Strap, parmaklara geçirilerek tek elle kullanılabiliyor. Bu ilginç klavye hemen hemen tüm yazılımlarda rahatlıkla çalışabiliyor. Özellikle Android, iOS gibi platformlarda daha da hızlı yazı yazmak, oyunlardan daha fazla keyif almak isteyen kullanıcılar için büyük bir çözüm olabilecek niteliğe sahip olan Tap Strap, 4 saate kadar şarj olmadan yazma ömrü sunması ile de dikkatleri çekmekte.

OYUNCULARIN GÖZDESİ OLABİLİR

Tap Strap isimli yeni ilginç klavyenin fonksiyonları itibariyle oyuncuların da gözdesi olabileceğini düşünüyoruz. El ve parmak hareketlerinizi takip eden, tanıyan yeni teknolojik klavye Tap Strap’ın ne kadar popülerlik kazanacağını önümüzdeki süreç gösterecek.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.