Reklam Alanı
Teknolojice - UFC 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı
Oyun 0

UFC 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

EA Sports tarafından geliştirilen ve yayınlanan dövüş simülasyon oyunu UFC’nin 2. serisi çok yakında piyasalardaki yerini alacak. 17 Haziran 2014 tarihinde Playstation 4 ve Xbox One için çıkış yapan oyunun PC sürümü ne yazık ki bulunmuyor. 21 Nisan 2015’de ise oyunun mobil iOS ve Android sürümleri çıkış yaptı.

UFC 2’nin çıkış tarihi EA tarafından resmen açıklandı. 21 Mart 2016 tarihinde rafları süslemesi beklenen oyunla ilgili bazı ilgi çekici detaylarda bulunuyor.

Oyuncuların şikayet ettiği durumlardan biri olan savunma sistemindeki düzensizlik, UFC 2‘de tamamen değişiyor. Oyuncuların tamamen hücuma yönelmesi ve savunma yapamaması sorununu inceleyen EA Sports, bunun üzerinde çalışacaklarına söz verdi.

2014 yılında geliştirilen UFC’nin grafikleri ve animasyonları harika ötesiydi. Bu seride bu grafiklerin daha da gelişmesi bekleniyor. Yakın bir zamanda oyuna ait oynanış ve tanıtım videolarının da geleceğini belirtelim.

UFC 2’nin sadece Playstation 4 ve Xbox One oyun konsolları için geliştirildiğini biliyoruz. PC sürümünün en azından şimdilik geliştirilmediğini ama bir sürprizle karşılaşabileceğimizi de belirtmek isterim.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.