Reklam Alanı
Oyun 0

Ve F1 2016 Oyunu Resmen Duyuruldu !

Oyun dünyasında yenilik ! F1 oyun serisinin yepyeni oyunu F1 2016 resmen duyuruldu.  F1 2016 oyunu ile ilgili yeni ayrıntılar var !

Araba yarışı tüm dünyada büyük bir tutku iken Formula yarış serisine olan ilginin büyüklüğü tartışılamaz bir gerçek. Formula 1 yarış serisi aynı zamanda sanal dünyada da kendisini göstermekte. F1 oyun serisi yarış oyunu severlerin büyük bir gözdesi olurken F1 oyun serisinin son oyunu F1 2015 bazı hatalar içermesinden dolayı eleştirilmekteydi. F1 2015 oyununda oyun performansı ve çoklu oyuncu modunda çok büyük sıkıntılar söz konusuydu. Bu sıkıntıları gidermek amacıyla uzun bir süredir sessiz kalan şirket, sonunda F1 2016 oyununun resmi duyurusunu gerçekleştirdi !

İLK OYNANIŞ VİDEOSU HAZİRAN AYINDA !

Formula 1 2016 oyununun duyurlamısının ardından gözler tabiki oyunun oynanış videosunun ne zaman yayınlanacağına çevrildi. F1 2016 oyununun oynanış videosunun Haziran ayının ortasında kullanıcılar ile buluşturulması bekleniyor. Bakalım yeni oyun yarış tutkunlarına bu defa beklenenleri verebilecek mi?

OYUN DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.