Reklam Alanı
Oyun 3

Watch Dogs’a Gerçekçi Grafik Yaması Geldi

Ubisoft‘un büyük umutlarla geliştirdiği ama bekleneni veremeyen Watch Dogs, henüz ölmedi. Oyunun hayranları tarafından geliştirilen yama sayesinde oyunun tazeliği korunmaya çalışıyor. Birçok yama ile kabul edilir düzeye gelen oynanış animasyonlarına birde grafik yamaları ekleniyor. Danvsw tarafından geliştirilen gerçekçilik yaması ile birlikte oyundaki grafiklerin ne kadar değişebileceğine şahit olacaksınız.

Zamana ve hava durumuna göre muhteşem ışıklandırmalarla süslenen grafiklerin fazlasıyla gerçekçi olduğu söyleyebiliriz. Araçların ve asfaltların kaplamaları oldukça üst düzey bir görüntüye sahip. Birçok mekanı ve alanı özenle dizayn Danvsw’a göre oyun daha da iyi grafiklere sahip olabilir. İlerleyen zamanlarda bununla ilgili çalışmaları olacak.

Sadece grafiklere değil silah ateşlenmesi, araba patlaması, araba çarpışması gibi olaylarında efektlerinde düzenlemeler yapan geliştirici, patlamaların daha gerçekçi bir hale geldiğini dile getirdi. Şu aralar merakla beklenmeye başlanan Watch Dogs 2‘den sonra bu oyun bazı oyunculara keyifli anlar yaşatabilir. Yayınlanan yamayı aşağıdaki bağlantıdan indirip, kurabilirsiniz.

Watch Dogs Gerçekçi Grafik Yaması

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Watch Dogs’a Gerçekçi Grafik Yaması Geldi” üzerine 3 yorum

  1. Cihan dedi ki:

    Watch Dogs çıkmadan önce paylaştıkları fragmanlarda oyunun grafikleri çok iyiydi ama oyun piyasaya çıktığında kalitesini gördük.

  2. Melih dedi ki:

    Videoyu izledim. Sanki bir film fragmanını andırıyor. Harikulade !

  3. Mehmet Can dedi ki:

    watch dogs grafik yamasıyla biraz daha düzelmiş gibi ama yinede o ilk beklentileri hiç karşılayamayacak korkarım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.