Reklam Alanı
Sony 1

X Ailesinin Hangi Fiyattan Çıkacağı Belli Oldu !

Sony Xperia X ailesi ile ilgili yeni ayrıntılar…

Akıllı telefon dünyasının en popüler şirketlerinden birisi olan Sony, Xperia X adı altındaki yeni akıllı telefon serisi ile dikkatleri üzerine toplamış durumda. Özellikle Sony Xperia X Performance isimli akıllı telefonun çıkışı teknoloji tutkunları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Çünkü Xperia X Performance’ın açıklanan özellikleri kesinlikle son derece dikkat çekiyor.

XPERİA X PERFORMANCE NE KADAR?

Özelliklerinin üst segment olduğunu öğrendiğimiz Xperia X Performance akıllı telefonunun fiyatı belli olmuş durumda. Elimize ulaşan bilgiye göre Xperia X Performance akıllı telefonu 700 Dolar üzerinden satışa çıkarılacak.

XPERİA X NE KADAR?

Xperia X Performance akıllı telefonuna göre daha mütevazi özelliklere sahip olan Xperia X modelinin de hangi fiyat aralığından satışa sunulacağı belli oldu; Xperia X akıllı telefonunun 550 Dolar’a satışa sunulması bekleniyor.

XPERİA XA NE KADAR?

Xperia XA telefonunun hangi fiyattan satışa sunulacağı da belli oldu ; Elimize ulaşan bilgiye göre cihaz 280 Dolar’dan satışta olacak.

SONY CEPHESİNDEN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“X Ailesinin Hangi Fiyattan Çıkacağı Belli Oldu !” üzerine 1 yorum

  1. Taner dedi ki:

    Geçtiğimiz günlerde Sony Xperia m5 almıştım, keşke xperia x fiyatı açıklanana kadar bekleseydim, kesin bir düşüş olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.