Reklam Alanı
Oyun 1

Xbox One Kullanıcılarına Müjde!

Xbox One Kullanıcılarına Müjde!

Microsoft tarafınca uzun zamandır gündem de olan ve haberini de yapmış olduğumuz geriye uyumluluk modu sonunda hayata geçiriliyor. Geriye uyumluluk modunu, Xbox 360 oyunlarını Xbox One’de oynama gibi daha basit bir tabire indirgeyebiliriz. Bu modu Microsoft hatırlayacak olursanız eğer E3 oyun fuarında oyuncularına bildirmişti ve kullanıcılar bu habere oldukça olumlu tepkiler vermişti.

Modun aktifleşme tarihi ise 12 Kasım olarak belirlenmiş durumda yani yarından itibaren bu özellik Microsoft kullanıcıları ile buluşacak. Böylelikle oyun kütüphanesinde ki kitlece artış Xbox One kullanıcıları ile buluşmuş olacak. 100’den fazla yeni oyunun kullanıcılar ile buluşacağını varsayarsak, özellikle Microsoft Xbox One kullanıcıları bu habere oldukça sevinecek.

100’den fazla gelen oyunlar arasında işin daha güzel yanı, Gears of War, Halo, Mass Efect gibi Xbox 360’a damga vuran oyunların da yeni nesil olan Xbox One ile buluşması oluyor.

Bakalım Microsoft tarafınca yapılan bu akıllıca hamle PS4 ile olan aralarındaki uçurum satış rakamını nasıl etkileyecek.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Xbox One Kullanıcılarına Müjde!” üzerine 1 yorum

  1. Sefer dedi ki:

    Modun aktifleşme tarihi ise 12 Kasım olarak belirlenmiş durumda yani yarından itibaren bu özellik Microsoft kullanıcıları ile buluşacak yani microsoft her zaman biradım öndedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.