Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

iPhone 7’ye 1 Kala

iPhone 7’ye 1 Kala

Yarın Türkiye saati ile 20:00’de (10:00 a.m PDT) yapılacak olan Apple etkinliği nihayet dedikodulara son noktayı koyacak. Bizde son kez istedik ki dedikoduları bir araya getirelim ve yarın ki lansman öncesi hangileri doğru hangileri değil birlikte görelim. Resim galerimizde ilerleyerek hem iPhone 6 serisi ile farklarını görerek iPhone 7 görsellerini görebilir hem de özelliklerini keşfede bilirsiniz.

Teknolojice-iphone 7

iPhone 7’de Çift Kamera

Aylardır iPhone 7’nin çift kameraya sahip olup olmayacağı en büyük dedikodu gündemiydi. iPhone 7 Plus/Pro’nun çift kameraya sahip olması Android tarafında çift kameralı Huawei P9 gibi modellerle boy ölçüşebileceği anlamına gelir.

Fakat Samsung Galaxy Note 7’de kamera hakkında pek bir gelişme göstermemiş olması, Apple’ın bu yönde adım atmayacağı dedikodularını da beraberinde getirdi.

Teknolojice-iphone 7 (6)

Su Geçirmeyen iPhone

Apple nedendir bilinmez hala telefonlarına su geçirmezlik özelliğini eklemiş değil. Üstelik bu konuda defalarca patent başvurusunda bulunmasına rağmen Apple ekosisteminde ki hiçbir cihaz su geçirmezlik özelliğine sahip değil. Artık bu durumun iPhone 7’de değişeceğini tahmin ediyor ve iPhone 7’nin su geçirmez bir telefon olacağını tahmin ediyoruz.

Teknolojice-iphone 7 (10)

Daha Güçlü iPhone 7

Evet, Apple’ın iOS işletim sisteminin kararlılığı RAM konusunda cimri davranmasına sebep oluyor. Fakat iPhone 7 Plus ya da Pro olarak adlandırmasını beklediğimiz modelde 3 GB RAM beklenmekte.

iPhone 7’de Farklı Seçenekler

Bildiğiniz gibi en yüksek kapasiteye sahip model 128 GB iken bu sefer iPhone 7’de 256 GB’lık bir model bekleniyor. Tabi ki bunda en büyük etken gün geçtikçe büyüyen medya dosyalarının boyutu. Bunun yanında “Space Black” gibi farklı renk alternatiflerinde olacağı dedikodular arasında yerini almış durumda.

Kablosuz Kulaklık

Kulaklık konusu tıpkı çift kamera kadar merak edilen bir konu. Çünkü iPod ile müzik severlerin gönlünde taht kuran Apple, kulaklık konusuna her zaman yeterince önemi vermiş bir firmadır. Bu yüzden artık gittikçe kablosuz olan bir dünya da Apple kendisine yakışır bir şekilde iPhone 7’de kablosuz kulaklık kullanarak bir çığır açabilir.

iPhone 7 Satış Fiyatı

Daha Önce Vatan Bilgisayar Sitesinde iPhone 7 ‘nin ön satış fiyatını 3.799 TL olarak belirlerken an itibarı ile bir fiyat bulunmamakta. Fiyatı hakkında kesin bilgi söylemek zor fakat iPhone 7 serisinin dişe dokunur modelleri için 4.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerektiğini söylersek yanılmış olmayız.

Apple ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi takip edebilir, aklınızda ki soru ve sorunlar için yorum köşesinden bizimle irtibata geçerek sorduğunuz sorulara kısa sürede cevap alabilirsiniz.

 

Resimler: www.martinhajek.com

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“iPhone 7’ye 1 Kala” üzerine 2 yorum

  1. kerim çamur. dedi ki:

    i phone 7 hakkında çok spekülasyon yapıldı artısı eksisi gibi özellikler nedir ançak kullanınca anlayabileceğiz.

    1. Cüneyt Kılıç dedi ki:

      Kerim Bey, Sekötrün önde giden markalarından Apple iPhone 7 serisi tanıtıldı buyrun, iPhone 7 ve 7 Plus Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.