Reklam Alanı
Teknoloji 0

LG F2J5TNP7S Çamaşır Makinesi İncelemesi

Evet Çamaşır makinsi incelemelerine devam ediyoruz. Bugün sizlere LG’nin yeni çıkarttığı F2J5TNP7S modeli 8KG  kapasiteye sahip çamaşır makinesi inceliyoruz.

Öncelikle bu model eski olan FH2B8TDWA5 modeline göre çok daha şık bir tasarıma sahip. Eski modeli gri boya ile kaplıyken yeni modeli inox olarak çıktı. Eski makineye göre farklarını anlatmak gerekirse, gösterge paneli tamamen dokunmatik olmuş, program indirme özelliği eklenmiş, sıcaklık derecesine 30 derece eklenmiş bu sıcaklık değeri bir önceki modelde yoktu. Yapılan iyileştirmeler arasında çamaşır yükleme ağzı daha geniş olmuş, bir önceki model 30 cm genişliğinde bir çamaşır yükleme ağzına sahipken yeni model’de ise 33,5 cm yapılarak çamaşır yükleme işini daha kolay hale getirilmiş.

LG F2J5TNP7S Özellikleri

Modelimizin teknik özelliklerine ve ölçülerine gelir isek 8KG 1200 devir sunan F2J5TNP7S ; A+++ Enerji’ye sahip ve 10 yıl motor garantisi sunuyor bunun yanında 6 motion yıkama özellikleri mevcut bu özelliğin ne olduğunu daha detaylı öğrenmek istiyorsanız mutlaka LG Direct Drive Teknolojisi nedir? Makalesine göz atmanızı öneririz. LG F2J5TNP7S ‘nin ölçüleri ise: Genişlik:60, Yükseklik:85, Derinlik:60 cm dir.

Unutmadan eklemeliyiz ki bu modelin beyazı rengi de mevcuttur (F2J5TNP3W). Fiyatlandırmaya gelir isek piyasada 1550tl, 1800tl fiyat etiketi ile satılmaktadır. Detaylı incelemeyi videoda göre bilirsiniz.

Eğer çamaşır makinesi araştırıyorsanız LG’nin başka bir modelini inceledeiğimiz yazı olan LG FH4U1JBSK2 Çamaşır Makinesi İncelemesi ile farklı bir modele göz atabilirsiniz.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.