Reklam Alanı
Akıllı Telefon 0

Samsung Galaxy Note 7 Göründü

Galaxy Note 7 Göründü

Sitemizde de daha önce belirtiğimiz gibi Samsung Galaxy Note 6 Yerine Galaxy Note 7 çıkacak. Uzun süredir farklı resimleri ortaya çıkan ve bu doğrultuda özellikleri şekillenen Galaxy Note 7’nin en son çıkan fotoğraflarını değerlendirmek istedik.

Dikkatli teknoloji severler mutlaka fark etmiştir. Bu zamana kadar sızan fotoğrafların çoğunluğu telefonun ön kısmı ile ilgiliydi fakat bu sefer telefonun kamerası ve bağlantısını da görebiliyoruz.

Samsung Galaxy Note 7 (2)
Telefonun alt kısmında 3.5mm kulaklık girişi ile USB Type-C portu bulunuyor. USB Type-C ile daha hızlı şarj olup daha hızlı veri aktaracak olan Samsung Galaxy Note 7; kamera olarakta Galaxy S7’de kullanılan 12 MP’lik kamerayı kullanacak gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy Note 7
Ön kısmında pek bir değişiklik gözükmese de ekranın düzel oluşu fotoğrafta ki telefonun bir prototip olduğu düşüncesini güçlendiriyor.

Diğer Samsung Galaxy Note 7 Özelliklerinin neler olduğunu merak ediyorsanız

Samsung Galaxy  Note 7 Özellikleri

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.