Samsung Gear VR2 Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Samsung gear vr 2
Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

Sanal Gerçeklikte Samsung’un Amiral Gemisi Samsung Gear VR 2

Akıllı telefon alanında en başarılı ilk iki firmadan biri olan Samsung, akıllı telefonlarda yakaladığı başarıyı yeni gelişen teknolojilerde de yakalamak için hızla çalışmalarına devam ediyor. Bu noktada giyilebilir teknoloji alanında büyük adımlar atan Samsung, ilk olarak akıllı saatlerini şimdilerde ise sanal gerçeklik gözlüklerini piyasaya sürmeye başladı. Bu alanda dev firmanın en iddialı ürünü ise Samsung Gear VR 2 sanal gerçeklik gözlüğü oldu. Samsung kalitesini kullanıcılara direk olarak hissettiren yeni akıllı gözlüğün sadece bilgisayar sistemleri için kullanılmadığını da belirtelim. Özellikle 360 derece surround sinema sistemi sayesinde Samsung Gear VR 2 kullanıcılara eşsiz bir film keyfi sunabiliyor.

Gear VR2 (4)

Yaklaşıp Uzaklaşan Mercek Teknolojisi

 

Samsung’un yeni nesil akıllı telefonlarıyla tam olarak uyum içerisinde çalışan Samsung Gear VR 2 sanal gerçeklik gözlüklerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de göze göre mercek ayarının yapılıyor olması. Yani 360 derece görüntü alırken aynı zaman görüntüyü bir tuş ile kolayca yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyorsunuz. Başta Gyro olmak üzere birçok sensör desteği de bulunan Samsung’un amiral gemisi sanal gerçeklikte oldukça başarılı. Ürünün kullanımı içinse genelde Samsung’un yeni nesil akıllı telefonlarından yararlanıldığını belirtelim. Bu sayede özellikle 3D oyun teknolojisi ve uygulama konusunda da yeterli sistem desteğini alabiliyoruz.

Gear VR2 (2)

 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

6 adet yorum var.

 1. Mehmet Can dedi ki:

  samsung sanal gerçeklik gözlüğü açısından kendini ortaya koymuştu zaten, güzel böyle gelişmeler.

 2. Haluk hs dedi ki:

  İnternet üzerinden samsung gear vr 2 almak istedim ancak yukaridaki resimlerde gösterilen baş destek kısımlarının olmadığı ürünleri gördüm acaba bu ürünün eski bir modeli yani vr 1 gibi birsey mi var?

 3. Adem dedi ki:

  Gear vr2 nerden alabilirim teşekkür ederim

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com